Доставка квітів Дрогобич

066-436-95-21 (Viber, WhatsApp)

101 троянда в Дрогобичі

1.

Найсвіжіші квіти

Флористи збирають Ваш персональний букет лише після замовлення. Свіжість квітів гарантована!
2.

Приємні ціни на квіти

Робота з оптовими постачальниками дозволяє нам пропонувати ціни без переплати.
3.

Бонуси до букета

Купіть букет та отримайте у подарунок фірмову листівку для побажань і фотозвіт доставки.

Чому квіти замовляють саме у нас

Замовлення квітів у Дрогобичі – це завжди позитив і свято! Клієнти до нас звертаються завдяки якісному сервісу, найсвіжішим букетам, швидкій і безкоштовній доставці, бонусам та подарункам. Великий вибір троянд, різноманітних квіткових композицій у звичній або креативній обгортці. Нам подобається радувати своїх клієнтів, а вони відповідають нам довірою. Приєднуйтесь до числа шанувальників наших букетів!

Завітайте до нашого електронного каталогу квіткових композицій та обирайте серед безліччі розкішних букетів
Звертайтесь до операторів, щоб отримати допомогу у виборі букета або зробити замовлення. Також це можна зробити через спеціальну форму замовлення на сайті
Де б Ви не знаходились, оплатити замовлення можна будь-яким зручними способом: система грошових переказів, Приват 24, Visa MasterCard

Де купити 101 троянду в Дрогобичі

101 троянда Дрогобич

Якщо запланували подарувати 101 троянду, Вам обов’язково потрібно познайомитися з надійною доставкою квітів у Дрогобичі. Якими критеріями повинна володіти служба флористичних послуг, щоб довірити їй організацію привітання близької людини?

  • Надійність і великий досвід роботи
  • Відгуки
  • Колектив професіоналів

Все це ми можемо Вам запропонувати. А тепер про все докладніше.

Наш сервіс працює в галузі квіткового бізнесу вже кілька років. За цей час у нас з’явилося безліч постійних клієнтів, які рекомендують наш магазин своїм знайомим. На сайті є фотозвіти доставок і щасливих посмішок одержувачів. Таким чином Ви можете переконатися, що наживо букети виглядають ще красивіше.

Асортимент – тема особлива. Ми можемо Вам запропонувати найбільший вибір троянд у місті. Квіти будь-якого кольору та довжини в букетах зі 100, 200, 300 троянд. Крім великих композицій є також мікс-букети, варіанти з альстромерій, хризантем, орхідей, сезонних квітів. Любителям складних та оригінальних букетів пропонуємо композиції в капелюшних коробочках, плетених кошиках, у формі серця й з цифрами.

До будь-якого букета Вас чекають бонуси – листівка в подарунок, доставка і фотозвіт вручення квітів. Букет виявиться в адресата вже за 90 хвилин після оформлення замовлення.

Доставка квітів у Дрогобич – це любов з першого букета.

info@buketik24.com.ua