101 троянда Калуш - найелітніші букети в місті

Як оформити замовлення

Чому квіти замовляють саме у нас

Клієнти звертаються до нас, в першу чергу, завдяки якісному сервісу: найсвіжіші букети, швидка своєчасна доставка, бонуси і приємні подарунки. Ми привітали понад 16000 мам, ощасливили нашими букетами більш 10000 дружин і дівчат. Понад 800 клієнтів щороку вітають своїх рідних з 8 березня, Днем народження і іншими святами.

1.

Завжди свіжі троянди. Квіти закуповуються тільки після затвердження вашого замовлення - це гарантує свіжість букета.

2.

Доступні ціни на квіти. Робота з оптовими постачальниками дозволяє нам утримувати оптимальні ціни і високу якість букетів..

3.

Подарунок кожному клієнту. Листівка і фотозвіт вручення подарунка. Ми передамо вам найбільш зворушливі і яскраві емоції!

4.

На додаток до букетів у нас є плюшеві ведмеді різних розмірів, солодощі, фрукти в коробках і кошиках.

101 троянда Калуш

Доставка 101 троянди в Калуш – це Ваш головний помічник у букетно-вітальних питаннях. Ось уже кілька років ми успішно організовуємо незабутні сюрпризи та приходимо на виручку в особливі дні. А поки пропонуємо Вам ознайомитися з нашими сильними сторонами:

  • Швидка доставка. Вже за 90 хвилин Ваш подарунок ощасливить одержувача.
  • Якісні букети. Співпраця з гуртовими базами дозволяє нам доставляти найсвіжіші букети. Формування квіткової композиції відбувається тільки після прийняття замовлення.
  • Бонуси. Зробивши замовлення, Ви отримаєте від нас подарунки – листівку для побажань і фотозвіт. Найважливіше ми відправимо Вам на пошту.
  • Широкий асортимент. Великий вибір готових квіткових композицій в нашому електронному каталозі. Можливість створення авторського букета.
  • Команда професіоналів. У нашому штаті працюють люди, закохані в свою справу. Флористи талановито втілюють у реальність будь-які ідеї, кур’єри швидко й обережно доставляють Ваше замовлення, і консультанти, готові в будь-який момент надати допомогу у виборі та оформленні букета.
  • Зручна форма оплати. Яка саме підходить – вибирайте: системи грошових переказів Western Union і Money Gram, Приват 24, карти Visa MasterCard, готівковий розрахунок.

Кожен наш букет – твір флористичного мистецтва. Ми створимо для Вас унікальну композицію, в якій тонко покажемо почуття та емоції.

Доставка квітів Калуш – там, де нас чекають.

Не нашли свой идеальный букет?

Наши диспетчеры решат любые ваши цветочно-поздравительные вопросы. Оператор поможет подобрать букет, оформление и презент.