101 троянда Коростень - найелітніші букети в місті

Як оформити замовлення

Чому квіти замовляють саме у нас

Клієнти звертаються до нас, в першу чергу, завдяки якісному сервісу: найсвіжіші букети, швидка своєчасна доставка, бонуси і приємні подарунки. Ми привітали понад 16000 мам, ощасливили нашими букетами більш 10000 дружин і дівчат. Понад 800 клієнтів щороку вітають своїх рідних з 8 березня, Днем народження і іншими святами.

1.

Завжди свіжі троянди. Квіти закуповуються тільки після затвердження вашого замовлення - це гарантує свіжість букета.

2.

Доступні ціни на квіти. Робота з оптовими постачальниками дозволяє нам утримувати оптимальні ціни і високу якість букетів..

3.

Подарунок кожному клієнту. Листівка і фотозвіт вручення подарунка. Ми передамо вам найбільш зворушливі і яскраві емоції!

4.

На додаток до букетів у нас є плюшеві ведмеді різних розмірів, солодощі, фрукти в коробках і кошиках.

Замовити 101 троянду в Коростені

З нашої доставкою квітів у Коростень ви зможете вирішити всі свої святкові питання. У місті ви знаходитесь або у відрядженні в іншій країні, це не має значення. Наш магазин завжди буде у вас під рукою, вірніше, в мобільному телефоні. За 10 хвилин ви зможете вибрати букет і зробити замовлення. Тепер можна спокійно чекати звіт. У разі необхідності наші фахівці можуть весь процес взяти на себе. Скажіть операторам бажану суму букета – і флористи створять чарівну композицію на свій смак.

Можете бути впевнені – ваш букет зберуть із найсвіжіших квітів. Ми співпрацюємо з гуртовою базою, це дозволяє закуповувати необхідне безпосередньо після отримання замовлення. Є ще один пріоритет від такого партнерства – ціни. Завдяки прямим закупівлям ми пропонуємо своїм клієнтам чарівні букети за приємними цінами без переплати.

Купуй букет – отримуй подарунок. Що це означає? До кожного свого замовлення ви отримаєте бонуси від нашого магазину – фірмову листівку та фотозвіт доставки.

Квіти опиняться в обіймах адресата в найкоротші терміни. Всього 90 хвилин – і ваша найдорожча людина вже буде сяяти від задоволення та несподіванки.

Доставка квітів у Коростень – щоб життя було яскравішим!

Не нашли свой идеальный букет?

Наши диспетчеры решат любые ваши цветочно-поздравительные вопросы. Оператор поможет подобрать букет, оформление и презент.