101 троянда Коростишів - найелітніші букети в місті

Як оформити замовлення

Чому квіти замовляють саме у нас

Клієнти звертаються до нас, в першу чергу, завдяки якісному сервісу: найсвіжіші букети, швидка своєчасна доставка, бонуси і приємні подарунки. Ми привітали понад 16000 мам, ощасливили нашими букетами більш 10000 дружин і дівчат. Понад 800 клієнтів щороку вітають своїх рідних з 8 березня, Днем народження і іншими святами.

1.

Завжди свіжі троянди. Квіти закуповуються тільки після затвердження вашого замовлення - це гарантує свіжість букета.

2.

Доступні ціни на квіти. Робота з оптовими постачальниками дозволяє нам утримувати оптимальні ціни і високу якість букетів..

3.

Подарунок кожному клієнту. Листівка і фотозвіт вручення подарунка. Ми передамо вам найбільш зворушливі і яскраві емоції!

4.

На додаток до букетів у нас є плюшеві ведмеді різних розмірів, солодощі, фрукти в коробках і кошиках.

Замовити 101 троянду в Коростишів

Наш сервіс доставки квітів у Коростишів прекрасно розуміє, що зробити подарунок коханій людині буває дуже непросто. Особливо складно, коли у вашому розпорядженні абсолютно немає ні хвилини вільного часу. Навіть якщо ви просто вирішите купити букет, потрібно буде поїхати у квітковий магазин або на ринок. А що робити, коли ви далеко від винуватця урочистості?

Як вам така ідея: зателефонувати до нашої компанії та замовити казковий, незабутній, яскравий букет з улюблених квітів одержувача? Ви можете самі обрати композицію в електронному каталозі або замовити створення букета на смак флориста.

Зробивши свій вибір, ви отримаєте кілька приємних переваг. По-перше, результат нашої роботи перевершить усі ваші очікування, а букет буде дуже довго радувати око коханої людини. По-друге, ми доповнимо квіткову композицію листівкою з побажаннями. І, по-третє, ми створимо фотозвіт, який краще за мільйон слів розповість наскільки сильно створений нами букет приємно здивував одержувача.

Крім того, ми готові створити такий букет всього за півтори години, а то й менше. Оформлення композиції безкоштовне – і це ще один плюс. В каталозі наших квіткових ідей ви обов’язково знайдете те, що так довго шукали. Є квіти, які вважаються незмінною класикою: троянди, тюльпани, хризантеми – і це далеко не все, що ми готові вам запропонувати. Найцікавіший варіант до важливої дати – 101 троянда. Такі букети ми робимо будь-яких кольорів та сортів.

Зберіжіть наш контакт, і ви завжди зможете купити квіти в Коростишеві в будь-який момент.

Не нашли свой идеальный букет?

Наши диспетчеры решат любые ваши цветочно-поздравительные вопросы. Оператор поможет подобрать букет, оформление и презент.