101 троянда Рахів - найелітніші букети в місті

Як оформити замовлення

Чому квіти замовляють саме у нас

Клієнти звертаються до нас, в першу чергу, завдяки якісному сервісу: найсвіжіші букети, швидка своєчасна доставка, бонуси і приємні подарунки. Ми привітали понад 16000 мам, ощасливили нашими букетами більш 10000 дружин і дівчат. Понад 800 клієнтів щороку вітають своїх рідних з 8 березня, Днем народження і іншими святами.

1.

Завжди свіжі троянди. Квіти закуповуються тільки після затвердження вашого замовлення - це гарантує свіжість букета.

2.

Доступні ціни на квіти. Робота з оптовими постачальниками дозволяє нам утримувати оптимальні ціни і високу якість букетів..

3.

Подарунок кожному клієнту. Листівка і фотозвіт вручення подарунка. Ми передамо вам найбільш зворушливі і яскраві емоції!

4.

На додаток до букетів у нас є плюшеві ведмеді різних розмірів, солодощі, фрукти в коробках і кошиках.

Замовити 101 троянду в Рахові

Де купити квіти в Рахові? Яка служба доставки надійна й перевірена? Якщо Ви спантеличені цими питаннями, це означає, що прийшов час познайомитися з нашим інтернет-магазином.

Чому Вам варто вибрати саме нашу службу? Ряд причин переконає Вас у правильності вибору.

  • На ринку квіткового бізнесу наш магазин працює вже кілька років. За цей час ми встигли доставити квіти в тисячі місць, ощасливити рідних і близьких, придбати постійних клієнтів. Багато з них стали нашими друзями.
  • Ми пропонуємо найсвіжіші квіти за гідними цінами без переплати. Співпраця безпосередньо з гуртовою базою та відсутність виставкових стендів дозволяють нам утримувати ціни на прийнятному рівні й доставляти якісні букети. Ваша композиція буде створена безпосередньо перед вирушанням до отримувача.
  • Завдяки великому асортименту Ви знайдете бажаний букет в найкоротші терміни. Подивіться фотогалерею наших доставок, щоб переконатися у відповідності букетів з каталогу та живих композицій. Якщо хочете отримати допомогу консультанта, телефонуйте в колл-центр.
  • В нашій команді працюють досвідчені флористи, швидкі кур’єри, ввічливі оператори.
  • Вас чекають бонуси й подарунки до кожного замовлення: фірмова листівка для побажань, безкоштовне оформлення букета, швидка доставка протягом 90 хвилин і зворушливий фотозвіт вручення квітів.
  • Зручні варіанти оплати замовлення готівковим і безготівковим платежем.

Доставка квітів в Рахів – Ви закохаєтесь в наші квіти з першого погляду!

Не нашли свой идеальный букет?

Наши диспетчеры решат любые ваши цветочно-поздравительные вопросы. Оператор поможет подобрать букет, оформление и презент.