Доставка квітів Рогатин

066-436-95-21 (Viber, WhatsApp)

101 троянда в Рогатині

1.

Найсвіжіші квіти

Флористи збирають Ваш персональний букет лише після замовлення. Свіжість квітів гарантована!
2.

Приємні ціни на квіти

Робота з оптовими постачальниками дозволяє нам пропонувати ціни без переплати.
3.

Бонуси до букета

Купіть букет та отримайте у подарунок фірмову листівку для побажань і фотозвіт доставки.

Чому квіти замовляють саме у нас

Замовлення квітів у Рогатині – це завжди позитив і свято! Клієнти до нас звертаються завдяки якісному сервісу, найсвіжішим букетам, швидкій і безкоштовній доставці, бонусам та подарункам. Великий вибір троянд, різноманітних квіткових композицій у звичній або креативній обгортці. Нам подобається радувати своїх клієнтів, а вони відповідають нам довірою. Приєднуйтесь до числа шанувальників наших букетів!

Завітайте до нашого електронного каталогу квіткових композицій та обирайте серед безліччі розкішних букетів
Звертайтесь до операторів, щоб отримати допомогу у виборі букета або зробити замовлення. Також це можна зробити через спеціальну форму замовлення на сайті
Де б Ви не знаходились, оплатити замовлення можна будь-яким зручними способом: система грошових переказів, Приват 24, Visa MasterCard

Де купити 101 троянду в Рогатині

101 троянда Рогатин

Купити 101 троянду в Рогатині – завдання не з легких. Далеко не кожен флористичний магазин або квіткова лавка пропонує такі великі букети. Ще більш важливе питання – свіжість композиції. Щоб позбавити вас від квіткових турбот, довірте створення букета нашому сервісу.

Які вигоди ви отримаєте, звернувшись до нашої служби?

  • Бонуси до кожного замовлення – листівка-вкладиш для побажань і фотозвіт доставки.
  • Безкоштовне оформлення букета, консультація та допомога у виборі.
  • Бездоганна свіжість квітів. Свої букети ми формуємо по «гарячим» замовленням. Матеріал для своїх композицій ми закуповуємо у прямого постачальника тільки після вашого дзвінка
  • Швидка доставка – всього 90 хвилин від прийняття замовлення до вручення подарунка адресату.
  • Зручна форма оплати: Приват24, Visa MasterCard, готівковий розрахунок, системи грошових переказів MoneyGram та WesternUnion.

Наші флористи створюють оригінальні й неповторні квіткові шедеври в капелюшних коробочках, кошиках, в класичному виконанні, у формі серця й з цифрами. Крім троянд ми вам пропонуємо сольні та мікс-композиції з альстромерій, хризантем, лілій, орхідей, еустом та інших квітів.

Любов до близьких вимірюється турботою. А що може бути приємнішим за прояв уваги у вигляді розкішного та неповторного букета від доставки квітів у Рогатин!

info@buketik24.com.ua