Доставка квітів Самбір

066-436-95-21 (Viber, WhatsApp)

101 троянда в Самборі

1.

Найсвіжіші квіти

Флористи збирають Ваш персональний букет лише після замовлення. Свіжість квітів гарантована!
2.

Приємні ціни на квіти

Робота з оптовими постачальниками дозволяє нам пропонувати ціни без переплати.
3.

Бонуси до букета

Купіть букет та отримайте у подарунок фірмову листівку для побажань і фотозвіт доставки.

Чому квіти замовляють саме у нас

Замовлення квітів у Самборі – це завжди позитив і свято! Клієнти до нас звертаються завдяки якісному сервісу, найсвіжішим букетам, швидкій і безкоштовній доставці, бонусам та подарункам. Великий вибір троянд, різноманітних квіткових композицій у звичній або креативній обгортці. Нам подобається радувати своїх клієнтів, а вони відповідають нам довірою. Приєднуйтесь до числа шанувальників наших букетів!

Завітайте до нашого електронного каталогу квіткових композицій та обирайте серед безліччі розкішних букетів
Звертайтесь до операторів, щоб отримати допомогу у виборі букета або зробити замовлення. Також це можна зробити через спеціальну форму замовлення на сайті
Де б Ви не знаходились, оплатити замовлення можна будь-яким зручними способом: система грошових переказів, Приват 24, Visa MasterCard

Де купити 101 троянду в Самборі

101 троянда Самбір

Незабутній масштабний подарунок – доставка 101 троянди в Самбір. Ваше завдання – вибрати букет, все інше зробимо ми. Наша служба допоможе організувати сюрприз, який ще довго будуть захоплено згадувати Ваші близькі.

Великий вибір троянд у місті найпопулярніших сортів, висоти, всіх кольорів – навіть чорні та сині! Крім «королеви квітів» ми пропонуємо ніжні альстромерії, улюблені хризантеми, пікантні орхідеї, сезонні квіти. Наші флористи – справжні професіонали, вони постійно поповнюють каталог модними новинками та щодня створюють неповторні квіткові шедеври. Будь-яка Ваша букетна ідея з легкістю буде втілена в реальність.

Крім звичних букетів, у нас є композиції в капелюшних коробочках і кошиках. Клієнти особливо оцінили зручність такого оформлення в транспортуванні. Для важливих дат й особливих випадків зверніть увагу на букети в формі серця та з цифрами.

До кожного замовлення Вас чекають подарунки від нашого магазину – листівка для побажань та фотозвіт вручення букета.

Консультанти готові прийти на допомогу в питаннях вибору букета, його оформлення, а також можуть по телефону прийняти замовлення. Оплатити букет можна готівковим і безготівковим розрахунком.

Доставка квітів у Самбір – ми допомагаємо мріям збуватися.

info@buketik24.com.ua