101 троянда Шепетівка - найелітніші букети в місті

Як оформити замовлення

Чому квіти замовляють саме у нас

Клієнти звертаються до нас, в першу чергу, завдяки якісному сервісу: найсвіжіші букети, швидка своєчасна доставка, бонуси і приємні подарунки. Ми привітали понад 16000 мам, ощасливили нашими букетами більш 10000 дружин і дівчат. Понад 800 клієнтів щороку вітають своїх рідних з 8 березня, Днем народження і іншими святами.

1.

Завжди свіжі троянди. Квіти закуповуються тільки після затвердження вашого замовлення - це гарантує свіжість букета.

2.

Доступні ціни на квіти. Робота з оптовими постачальниками дозволяє нам утримувати оптимальні ціни і високу якість букетів..

3.

Подарунок кожному клієнту. Листівка і фотозвіт вручення подарунка. Ми передамо вам найбільш зворушливі і яскраві емоції!

4.

На додаток до букетів у нас є плюшеві ведмеді різних розмірів, солодощі, фрукти в коробках і кошиках.

Замовити 101 троянду в Шепетівці

Знайомтеся з надійною та позитивною доставкою квітів у Шепетівці. З нами Ваші найсміливіші букетні ідеї втіляться в реальність, як було задумано. Ми доставимо подарунок одержувачу протягом 90 хвилин і надішлемо Вам зворушливий, сентиментальний фотозвіт.

У подарунок до замовлення Ви отримаєте від нашого магазину фірмову листівку-візитку. Залиште пару теплих фраз – і букет стане ще ціннішим.

Флористи подбали про те, щоб у Вас був великий вибір. Загляньте в наш каталог квіткових ідей і Ви легко визначитеся з потрібним подарунком. Якщо все ж знадобиться допомога консультанта, телефонуйте в колл-центр, і Ви разом з оператором підберете свій варіант.

У широкому асортименті є троянди. Будь-який колір, сорт та довжина. Крім троянд ми створюємо букети з хризантем, які особливо полюбляють наші жінки, з ніжних альстромерій, пристрасних орхідей і квітів, відповідних сезону. Вибирайте класичне або модне оформлення. Якщо є бажання, можете озвучити ідею – і наші майстри легко втілять її в реальність.

Гнучка система оплати дозволить легко оформити замовлення. Залишити заявку можна на сайті або за телефоном.

Доставка квітів у Шепетівку. З нами кожен день – свято з подарунками.

Не нашли свой идеальный букет?

Наши диспетчеры решат любые ваши цветочно-поздравительные вопросы. Оператор поможет подобрать букет, оформление и презент.