Доставка квітів Славута

066-436-95-21 (Viber, WhatsApp)

101 троянда в Славуті

1.

Найсвіжіші квіти

Флористи збирають Ваш персональний букет лише після замовлення. Свіжість квітів гарантована!
2.

Приємні ціни на квіти

Робота з оптовими постачальниками дозволяє нам пропонувати ціни без переплати.
3.

Бонуси до букета

Купіть букет та отримайте у подарунок фірмову листівку для побажань і фотозвіт доставки.

Чому квіти замовляють саме у нас

Замовлення квітів у Славуті – це завжди позитив і свято! Клієнти до нас звертаються завдяки якісному сервісу, найсвіжішим букетам, швидкій і безкоштовній доставці, бонусам та подарункам. Великий вибір троянд, різноманітних квіткових композицій у звичній або креативній обгортці. Нам подобається радувати своїх клієнтів, а вони відповідають нам довірою. Приєднуйтесь до числа шанувальників наших букетів!

Завітайте до нашого електронного каталогу квіткових композицій та обирайте серед безліччі розкішних букетів
Звертайтесь до операторів, щоб отримати допомогу у виборі букета або зробити замовлення. Також це можна зробити через спеціальну форму замовлення на сайті
Де б Ви не знаходились, оплатити замовлення можна будь-яким зручними способом: система грошових переказів, Приват 24, Visa MasterCard

Де купити 101 троянду в Славуті

Замовити 101 троянду в Славуті

Доставка квітів у Славуті – це сервіс, який знає все про сюрпризи. Більш ніж 5 років на ринку флористичних послуг дають нам право називатися одним з кращих магазинів квітів. Якщо очікуєте свята, Вам до нас!
Хочете познайомитися з нашими перевагами? Влаштовуйтеся зручніше та читайте:

  • Найсвіжіші квіти в місті. І це не дивно, адже ми співпрацюємо з гуртовою базою й закуповуємо квіти для своїх композицій тільки після отримання замовлення. Це особливо важливо для великих букетів зі 101 троянди.
  • Доступні ціни. Відсутність виставкових стендів і прямі закупівлі дозволяють утримувати ціни на прийнятному для клієнта рівні.
  • Бонуси до замовлення. Від нашого магазину в подарунок до кожного букета Ви отримаєте фірмову листівку для привітань і фотозвіт доставки. Теплі слова завжди зігрівають і додають квітам чарівності.
  • Швидше за вітер. Від Вашого дзвінка до появи кур’єра у дверях одержувача всього 90 хвилин!

Познайомитися з асортиментом можна за допомогою електронного каталогу квіткових ідей. Велика розмаїтість композицій захоплює та надихає. Букети в стрічці, папері, в капелюшних коробочках і плетених кошиках, у формі серця і з цифрами – дух завмирає від пишноти флористичних шедеврів. Якщо знадобиться допомога консультантів, телефонуйте в наш колл-центр.

Доставка квітів у Славуту. Для Вас – лише найкраще!

info@buketik24.com.ua