Доставка квітів Стрий

066-436-95-21 (Viber, WhatsApp)

101 троянда в Стрию

1.

Найсвіжіші квіти

Флористи збирають Ваш персональний букет лише після замовлення. Свіжість квітів гарантована!
2.

Приємні ціни на квіти

Робота з оптовими постачальниками дозволяє нам пропонувати ціни без переплати.
3.

Бонуси до букета

Купіть букет та отримайте у подарунок фірмову листівку для побажань і фотозвіт доставки.

Чому квіти замовляють саме у нас

Замовлення квітів у Стрию – це завжди позитив і свято! Клієнти до нас звертаються завдяки якісному сервісу, найсвіжішим букетам, швидкій і безкоштовній доставці, бонусам та подарункам. Великий вибір троянд, різноманітних квіткових композицій у звичній або креативній обгортці. Нам подобається радувати своїх клієнтів, а вони відповідають нам довірою. Приєднуйтесь до числа шанувальників наших букетів!

Завітайте до нашого електронного каталогу квіткових композицій та обирайте серед безліччі розкішних букетів
Звертайтесь до операторів, щоб отримати допомогу у виборі букета або зробити замовлення. Також це можна зробити через спеціальну форму замовлення на сайті
Де б Ви не знаходились, оплатити замовлення можна будь-яким зручними способом: система грошових переказів, Приват 24, Visa MasterCard

Де купити 101 троянду в Стрию

101 троянда Стрий

Наш сервіс – це магазин і служба доставки квітів у Стрию. Майстерня, де щодня створюються маленькі й великі шедеври флористичного мистецтва. Запрошуємо вас відвідати наш інтернет-магазин та особисто познайомитися з букетами. Ви будете приємно здивовані різноманітністю вибору. Вас чекають троянди всіх кольорів і розмірів – від стандартних до високих, в букетах від 1 до 1 001 квітки. Крім троянд ми пропонуємо сезонні квіти, альстромерії, хризантеми, лілії. Букети будь-яких форматів і складності: в обгортці, кошиках, капелюшних коробочках, з цифрами та у формі серця. Головна позиція до важливих свят – 101 троянда.

Наші оператори із задоволенням Вас проконсультують і допоможуть вибрати букет, який найбільш відповідає нагоді. Навіть якщо у Вас в силу зайнятості не вистачає часу на пошук потрібного букета, доручіть вибір та оформлення композиції нашим операторам. Ми все зробимо найкращим чином.

У спеціальному розділі Ви можете подивитися галерею фотозвітів щасливих володарів букетів та особисто переконатися в бездоганності квітів. Залишити заявку Ви можете по телефону або безпосередньо на сайті через спеціальну форму.

Доставку ми виконаємо в найкоротші терміни. Протягом 90 хвилин Ваш одержувач вже буде милуватися квітами, вдихаючи ніжний аромат.

Вас чекають приємні бонуси у вигляді листівки для привітань і фотозвіта доставки. Тепер разом із квітами отримувача зустрінуть ще й теплі побажання від Вас.

Доставка квітів у Стрий. Ми зближуємо тих, хто далеко.

info@buketik24.com.ua